Proiecte finaliste la Gala Tineretului Clujean

Antreprenoriat

Locul I

Business Smart School
Organizaţia Studenţilor Economişti

Locul II

PoliHack
Organizația Studenților din Universitatea Tehnică Cluj-Napoca

Locul III

Mediul de afaceri
Societatea Studenţilor Europenişti

Locul I

Expo Maraton

Asociaţia Studenţilor Universităţii de Artă şi Design din Cluj-Napoca (ASUAD) & Universitatea de Artă şi Design

Cultură

Locul II

TransFeroVR – Incursiuni New-Media în Parcul Feroviarilor 

Muzeul Pietonilor

Locul III

Teen Spirit #3

Asociația Reactor de Creație și Experiment

Locul I

Up

AIESEC Cluj-Napoca

Incluziune Socială

Locul II

Discover Community

AIESEC Cluj-Napoca

Locul III

Festivalul Basarabia

Asociația Grupul de Inițiativă Basarabeană

Locul I

Conferința Internațională a Studenților la Psihologie

Asociaţia Studenților Psihologi din România

Internaţional

Locul II

International Conference “Students For Students”

Organizaţia Studenţilor Chimişti

Locul III

13th EPSA Autumn Assembly Cluj-Napoca

Organzația Studenților Farmaciști

Locul I

Junior Summer University

Organizația Studenților din Universitatea Babeș-Bolyai

Învăţare nonformală

Locul II

Transylvania Debate Showdowns

Ediția Cupa Liceelor

The Da Vinci System

Locul III

Insula

Grupul pentru Dezvoltare Locală

Locul I

Junior Summer Medschool

Organizaţia Studenţilor Farmacişti, Organizația Studenților Mediciniști, Organizația Studenților Stomatologi  

Muncă şi angajare

Locul II

Akademics

Asociaţia Studenţilor Economişti din România, filiala Cluj

Locul III

Academia RATIO

Asociaţia Studenților Contabili RATIO

Locul I

Fabrica de Zâmbete

Asociaţia Studenţilor Psihologi din România

Participarea tinerilor în comunitate

Locul II

Edu Open

Organizația Studenților din Universitatea Babeș-Bolyai

.

 

 

Locul III

Festivalul Unifest Cluj 2017

Societatea Hermes

Locul I

Donează Sânge, Fii Erou

Organzația Studenților Medicinişti

Sănătate

Locul II

Emergency Medicine Summer School

S.M.U.R.D. Cluj, Inspectoratul Pentru Situații de Urgență „Avram Iancu” Cluj, UMF „Iuliu Hațieganu” Cluj-Napoca, Societatea de Medicină de Urgență și Catastrofă din România (S.M.U.C.R.) – Filiala Cluj.

.

 

 

Locul III

Micii sanitari

Organizaţia Studenților Medicinişti

Locul I

UBB Fest

Organizația Studenților din Universitatea Babeș-Bolyai

Sport

Locul II

Ediţia a VII-a a Campionatului Mondial

de Karate Fudokan, Cluj, România Asociaţia Judeţeană de Karate Tradiţional Cluj.

.

 

 

Locul III

Cupa de Minifotbal “Visszhang”

Uniunea Studenţilor Maghiari din Cluj (KMDSZ)

Locul I

Școala de Vară Gutenberg

Asociația Gutenberg – Organizația Studenților Vorbitori de Limba Germană

Voluntariat

Locul II

Reţeaua Gutenberg

Asociația Gutenberg – Organizația Studenților Vorbitori de Limba Germană

.

 

 

Locul III

Medicalis – Congres Internațional pentru Studenți și Tineri Medici

Organizația Studenților Medicinişti

Gala Tineretului Clujean începe în

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)